Уже більше 20 років підпокрівельні плівки ТМ Євробар'єр, успішно застосовуються в системі гідро- і вітроізоляції покрівлі, забезпечуючи 100% захист утеплювача даху від вологи і передчасного руйнування! Якщо ви шукаєте якісний і доступний матеріал для ізоляції покрівлі, супер дифузійна плівка, щільністю 115 г / м буде оптимальним рішенням для вас!
Мембрани ТМ Євробар'єр - це вибір професіоналів!
Головні переваги продукції ТМ Євробар'єр для гідроізоляції покрівлі
- Матеріал забезпечує абсолютний гідро- та вітрозахист покрівельного утеплювача.
- У результаті проведених тестів було підтверджено, що мембрана стійка навіть до впливу сильних дощових опадів і не втрачає своїх властивостей старіючи.
- Плівки ТМ Євробар'єр застосовується для ізоляції простих і складних конструкцій даху.
- Надзвичайно проста в монтажі (не рветься, не тягнеться, не утворює складки).
- Як і плівки Юта, мембрани ТМ Євробар'єр виробляються на заводі в Чехії, мають європейську надійність і справжню європейську якість!
Купити підпокрівельну плівку Євробар'єр (щільністю 115 г / м2) у компанії БудМат
Ми є офіційним імпортером продукції ТМ Євробар'єр в Україні і пропонуємо широкий асортимент підпокрівельних мембран за цінами від виробника! Обирайте якісні матеріали для ізоляції покрівлі та замовляйте їх у нас у будь-якій необхідній вам кількості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juta |
| Страна производитель | Чехия |
| Длина | 50 м |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Ширина | 1.5 м |
| Упаковка | |
| Вес упаковки | 9 кг |
| Длина упаковки | 1500 мм |
| Общая площадь мембраны в рулоне | 75 м2 |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Технические характеристики | |
| Водоупорность, не менее | 2800 мм вод. ст. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Паропроницаемость, не менее | 1400 г/(м²*24 часа) |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 260 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 180 Н/5 см |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мембрани | Євробар'єр |
- Цена: 5 048 ₴/рулон



