Супердифузійні мембрани ТМ Євробар'єр - вибір №1 серед українських споживачів. Використання даного підпокрівельного матеріалу забезпечує 100% гідроізоляцію даху при будь-яких опадах. При цьому матеріал має тривалий термін служби і безліч інших унікальних властивостей.
Обравши покрівельну плівку Євробар'єр F150, ви ніколи не дізнаєтеся, що таке «тече дах у будинку».
Переваги використання Євробар'єр F150Покрівельні мембрани Євробар'єр виробляються в Чехії на заводі JUTA. Це найбільший виробник ізоляційних мембран у світі, чия продукція має неймовірну якість. Перед надходженням гідроізоляції F150 на ринок, виробник провів ряд серйозних тестів із нею. Всі їх мембрана пройшла, отримавши найвищу оцінку від експертів.
Унікальність продукції ТМ Євробар'єр полягає у тому, що навіть якщо основний матеріал покрівлі пошкоджений (має тріщини, відкриті ділянки) - підпокрівельна мембрана все одно збереже герметичність покрівельної конструкції.
Крім того, матеріал виконує і ряд інших важливих функцій:
Захищає утеплювач даху від вивітрювання, зберігаючи його 100% функціональність.
· Забезпечує пароізоляцію покрівлі.
· Збирає і сприяє відведенню конденсату з внутрішньої частини покрівельного покриття.
Обирайте мембрани ТМ Євробар'єр - з ними дах вашого будинку завжди буде під надійним захистом!
Вага: 18.750, Водонепроникність: W1, Висота: 0.500, Довжина: 1.500, Опис: Структурна дренажна мембрана для гідроізоляції в дахах з фальцевим покриття., Паропроникність: 1400 г / м.кв. / 24год, Щільність: 500, Переваги: - Збірає и відводить конденсат з внутрішньої поверхні металевого покрівельного покриття. - Захищає дерев'яний настил від намокання. - Сприяє зниженню шуму під час дощу., Міцність: 310/215 Н / 50мм, Розмір: 1,5 х 25 м, Країна: Чехія, УФ-стабільність: 120 днів, Ширина: 0.500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juta |
| Страна производитель | Чехия |
| Длина | 25 м |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Ширина | 1.5 м |
| Упаковка | |
| Вес упаковки | 19 кг |
| Длина упаковки | 1500 мм |
| Общая площадь мембраны в рулоне | 37.5 м2 |
| Технические характеристики | |
| Водоупорность, не менее | 2800 мм вод. ст. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Паропроницаемость, не менее | 1400 г/(м²*24 часа) |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 310 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 215 Н/5 см |
| Плотность | 500 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мембрани | Євробар'єр |
- Цена: 16 356 ₴/рулон



