Обігрівач серії Т17 PRO з критим низькотемпературним (байонетним) обігрівачем – це сучасне та надійне рішення, яке підходить для встановлення у всіх типах приміщень, у тому числі у громадських. Радіатор оснащений безпечним, низькотемпературним та дуже ефективним нагрівачем з алюмінієвим радіатором типу Х. Він використовує явище конвекції повітря у процесі нагрівання. Виготовлений з товстого [0,9 мм] пресованого сталевого листа, покритого антикорозійним покриттям та лаком гарячого сушіння, стійким до вологості та високих температур. Форма корпусу характеризується дуже високою механічною міцністю. Він має перемикач увімкнення/вимкнення, а за справною роботою пристрою стежить біметалічний термостат, що дозволяє задавати різні температурні параметри. Датчик температури навколишнього повітря капілярного типу взаємодіє із термостатом. Радіатор призначений для використання у будь-яких типах приміщень, включаючи приміщення з підвищеною вологістю. Він має механічний вимикач живлення та термозапобіжник.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermoval |
| Страна производитель | Турция |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Степень защиты IP | 24 |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип керування | Вручную |
Информация для заказа
- Цена: 3 919 ₴



