
Підпокрівельна гідроізоляційна мембрана Aerotop 1,5м
57 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 49667-1
+380 (98) 795-63-11
- +380 (93) 795-63-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Водонепроникна підпокрівельна мембрана виготовлена шляхом термічного скріплення зовнішніх шарів спанбонду с поліпропілену та внутрішнім шаром поліпропіленового філму (функціонального шару). Ця підпокрівельна мембрана може використовуватися у конструкціях експлуатованих та неексплуатованих похилих дахів та в конструкціях фасадів в якості захисту від вітру. Мембрану можна застосовувати в безпосередньому контакті з теплоізоляцією з рекомендованим кроком перекриття.
| Характеристика | Метод випробування | Одиниця виміру | Супердифузійна мембрана |
| Довжина | EN 1848-2 | м | - |
| Ширина | EN 1848-2 | м | 1,5 |
| Маса на одиницю площі | EN 1849-2 | г/м.кв. | 115 |
| Реакція на вогонь | EN 13501 | клас | Е |
| Опір проникненню води | EN 1928 | клас | W1 |
| Стовп води | EN 20811 | см | >250 |
| Опір проникненню пари | EN 12572 | м | 0,02 |
| Опір проникненню повітря | EN 12114 | м.куб./м.кв. год 50Па | <0,02 |
| Міцність | EN 12311 | Н/50 мм | 220/150 |
| Подовження | EN 12311-1 | % | 50/70 |
| Розрив на цвяху | EN 12310-1 | Н | 80/90 |
| Гнучкість при низький температурі | EN 1109 | °С | -30 |
| Діапазон температур | внутрішній тест | °С | -40… +80 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Серый |
| Основа | Мембрана |
| Форма поставляемого материала | Рулон |
| Ширина | 1.5 м |
| Технические характеристики | |
| Водоупорность, не менее | 2500 мм вод. ст. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Паропроницаемость, не менее | 1400 г/(м²*24 часа) |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 220 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 150 Н/5 см |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 1500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина, м | 1.5 |
Информация для заказа
- Цена: 57 ₴/пог.м
